• Sposoby płatności

Dla Twojej wygody oferujemy różne formy płatności, wybierz najbardziej dogodną:

Przelew
 - Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego jest on wskazany w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Realizacja zamówienie rozpoczyna się w momencie zaksięgowania płatności na koncie.

Dane do przelewu:
 
Garden System Łukasz Kogut  
82-500 Kwidzyn-Mareza ul. Długa 1a  ​Nip: 581-186-11-87 
 
​Alior Bank 27 2490 0005 0000 4500 8328 9330 Gotówka przy odbiorze
 - Zapłać kurierowi w momencie odbioru zamówienia. 


 
Szybkie płatności internetowe - Oferujemy nowoczesne i wygodne płatności online bez wychodzenia z domu poprzez e-transfery i karty płatnicze. Współpracujemy z firmą imoje, która daje nam i Państwu gwarancją bezpieczeństwa i udanej transakcji.

Za pośrednictem serwisu BLUE MEDIA

Płatności automatyczne Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK, iPKO), płatności kartą płatniczą, również jako płatności cykliczny i 1-Click (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro), BLIK oraz płatności Szybkim przelewem. 

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro
platnosci-blue-media.png

Jak zapłacić za pomocą Przelewy24 i Blue Media? 

  • Po zrobieniu zakupów i wybraniu sposobu dostawy, przystępujemy do płatności. Po wybraniu opcji Przelewy24 lub Blue Media, zostaniemy przeniesieni do strony na której będziemy mogli wybrać metodę, dzięki której zrealizujemy transakcję.

  • U każdego sprzedawcy, strona ta może się różnić w zależności od dostępnych metod płatności.Jesteś przedsiębiorcą? Skorzystaj z oferty leasingu

Niezależnie od tego, jakiego zakupu potrzebujesz do swojej firmy, sfinansujemy go leasingiem operacyjnym, pożyczką leasingową lub odroczoną płatnością. Firma Leaselink pomoże w finansowaniu Twoich zakupów dokonywanych zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.Finansują dowolne przedmioty o wartości 1 000 – 50 000 zł netto z wyłączeniem pojazdów.


Leasing-LeaseLink-1.jpg