Pasja do żywej wody i środowiska napędza firmę OASE - stanowiąc podstawę każdego z produktów. Holistyczne podejście OASE łączy innowacyjną niemiecką technologię z nowoczesnym, zrównoważonym projektem, tworząc  wiodące w branży produkty, które poprawiają Twój krajobraz i szanują środowisko.

Firma OASE z dumą udostępnia bibliotekę artykułów miłośnikom wody, właścicielom stawów, ogrodnikom wodnym, miłośnikom przyrody. Sekcja artykułów i nauki ma inspirować, informować i bawić - zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów.

Aby przeczytać najnowsze artykuły, śledź nas na Facebooku lub dodaj tę stronę do zakładek. Aby poprosić o artykuł na określony temat, wyślij e-mail: sklep@garden-system.pl

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją.
  • Wybieranie produktów

Niezależnie od tego, czy wybierasz idealną pompę, obliczasz rozmiar stawu, czy wybierasz wkładkę, firma OASE zapewnia równania oraz udostępnia wskazówki i strategie ułatwiające wybór produktu. Wybór odpowiednich produktów sprawi, że staw będzie odzwierciedlał Twoją twórczą wizję i będzie służył przez wiele lat. Szukaj produktów oznaczonych gwarancją czystej wody OASE, która zapewni klientom ochronę przed zieloną wodą i czasem konserwacji.
Brak artykułów do wyświetlenia