Pasja do żywej wody i środowiska napędza firmę OASE - stanowiąc podstawę każdego z produktów. Holistyczne podejście OASE łączy innowacyjną niemiecką technologię z nowoczesnym, zrównoważonym projektem, tworząc  wiodące w branży produkty, które poprawiają Twój krajobraz i szanują środowisko.

Firma OASE z dumą udostępnia bibliotekę artykułów miłośnikom wody, właścicielom stawów, ogrodnikom wodnym, miłośnikom przyrody. Sekcja artykułów i nauki ma inspirować, informować i bawić - zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów.

Aby przeczytać najnowsze artykuły, śledź nas na Facebooku lub dodaj tę stronę do zakładek. Aby poprosić o artykuł na określony temat, wyślij e-mail: sklep@garden-system.pl

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją.
  • Poradnik

Przygotowujesz się do budowy stawu na swojej posesji? Dokładne badania gwarantują, że decyzje dotyczące lokalizacji, wielkości i innych czynników tworzą podstawę dla pięknego stawu, którym można się cieszyć przez wiele lat. Wiele decyzji podejmowanych jest na etapie planowania - nasza biblioteka artykułów odpowiada na typowe pytania dotyczące zrównoważonego projektowania i dziedziczenia stawu. Ciesz się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi osadzania kamienia i ulepszania otoczenia stawów, aby zaprezentować nowy wodny punkt centralny.

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją do żywej wody - będziemy nadal aktualizować naszą bibliotekę artykułów o wskazówki i strategie, które poprawią Twoje wrażenia z posiadania stawu.