Pasja do żywej wody i środowiska napędza firmę OASE - stanowiąc podstawę każdego z produktów. Holistyczne podejście OASE łączy innowacyjną niemiecką technologię z nowoczesnym, zrównoważonym projektem, tworząc  wiodące w branży produkty, które poprawiają Twój krajobraz i szanują środowisko.

Firma OASE z dumą udostępnia bibliotekę artykułów miłośnikom wody, właścicielom stawów, ogrodnikom wodnym, miłośnikom przyrody. Sekcja artykułów i nauki ma inspirować, informować i bawić - zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów.

Aby przeczytać najnowsze artykuły, śledź nas na Facebooku lub dodaj tę stronę do zakładek. Aby poprosić o artykuł na określony temat, wyślij e-mail: sklep@garden-system.pl

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją.
  • Ekologia

ekologia
Zrównoważony rozwój jest naczelną zasadą firmy OASE - projektowanie, produkcja i użytkowanie produktów podlegają surowym normom przyjaznym dla środowiska. Nasza pasja do projektowania innowacyjnych technologii w celu ochrony i ochrony środowiska napędza naszą firmę i jest najważniejsza dla naszych klientów. W naszej sekcji przyjaznej dla środowiska, poznaj najnowsze informacje na temat akwaponiki, hydroponiki, a nawet organicznego zwalczania szkodników.

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją do żywej wody i za przyłączenie się do naszej misji ochrony i zachowania środowiska. Zrównoważone praktyki, produkty przyjazne dla środowiska i praktyki świadome dla środowiska pozwolą zachować naszą ziemię przez przyszłe pokolenia.

Zielony Eco-Leaf oznacza nasze energooszczędne produkty, które są szczególnie przyjazne dla środowiska, a także dla Twojego portfela.
Brak artykułów do wyświetlenia