Pasja do żywej wody i środowiska napędza firmę OASE - stanowiąc podstawę każdego z produktów. Holistyczne podejście OASE łączy innowacyjną niemiecką technologię z nowoczesnym, zrównoważonym projektem, tworząc  wiodące w branży produkty, które poprawiają Twój krajobraz i szanują środowisko.

Firma OASE z dumą udostępnia bibliotekę artykułów miłośnikom wody, właścicielom stawów, ogrodnikom wodnym, miłośnikom przyrody. Sekcja artykułów i nauki ma inspirować, informować i bawić - zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów.

Aby przeczytać najnowsze artykuły, śledź nas na Facebooku lub dodaj tę stronę do zakładek. Aby poprosić o artykuł na określony temat, wyślij e-mail: sklep@garden-system.pl

Dziękujemy za podzielenie się naszą pasją.
  • Życie w stawie i wokół niego

Dobrze zaprojektowany staw dodaje piękna i stylu każdej przestrzeni życiowej. Oprócz tego kolorowe rośliny wodne i wdzięczne ryby tworzą przyjemne otoczenie. Aby utrzymać staw i jego mieszkańców w zdrowiu, ważne jest, aby zrozumieć ich indywidualne i połączone potrzeby. Zebraliśmy kilka artykułów, które pomogą Ci w Twojej przygodzie w ogrodnictwie wodnym.
Brak artykułów do wyświetlenia