• Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000 - Zestaw filtrujący

Symbol: 57697
7628.00 -17% 6331.24
szt. Do przechowalni
Dostawa Czas realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępne

Zamówienie telefoniczne: 668453708

Zostaw telefon

BioTec ScreenMatic² Set 40000


Zestaw filtra przepływowego, lampy UVC oraz pompy stawowej


Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000_picA

   Opis produktu   


Komplet Oase BioTec ScreenMatic² 40000 zagwarantuje Ci czystą i zdrową wodę w Twoim oczku wodnym. Zestaw ten składa się z filtra przepływowego Oase BioTec ScreenMatic² 40000 ze zintegrowaną lampą UVC Bitron C 36 W oraz pompy filtracyjnej Oase AquaMax Eco Premium 12000.Komponenty te zostały idealnie przystosowane do stawów o pojemności do 40 000 litrów.
Wysoce skuteczny, kompaktowy i tani w utrzymaniu filtr przepływowy Oase BioTec ScreenMatic² 40000 zapewnia mechaniczno-biologiczną filtrację, tworząc krystalicznie czystą wodę w stawach. Urządzenie optymalnie rozprowadza wodę na pasie z tkaniny o grubości 300 mikronów, zaprojektowanym do odfiltrowywania dużych zanieczyszczeń. Gdy sito zostanie dostatecznie mocno zabrudzone, inteligentny czujnik włącza się automatyczny cykl czyszczenia, który przenosi nagromadzone odpady do kosza na szlam. Wyświetlacz kontrolny Oase ScreenMatic² 40000 umożliwia wykonywanie cykli czyszczenia punktowego po naciśnięciu przycisku. Automatyczne cykle czyszczenia można regulować w celu wydłużenia lub skrócenia tych okresów w zależności od poziomu zanieczyszczeń wykrytych na pasku. Firma Oase dołączyła poręczną szczoteczkę do regularnej konserwacji taśmy. 

Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000_picB Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000_picC

Po przejściu wstępnie przefiltrowanej wody przez sito ScreenMatic, spada ona do etapu filtra piankowego. Gąbki filtracyjne o dużej powierzchni zapewniają zarówno mechaniczną jak i biologiczną filtrację, usuwając wszelkie pozostałe zanieczyszczenia z wody. Pianki można w bardzo łatwy sposób wyczyścić bezpośrednio w filtrze, dzięki uchwytowi kompresyjnemu. Na sam koniec woda przepływa przez wkłady zeolitowe, które pochłaniają pozostały niepożądany amoniak, zanim woda wróci do stawu.
Skuteczna lampa UVC Bitron C 36 W z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, niezawodnie eliminuje pływające glony i niszczy szkodliwe bakterie i zarazki. Niezależne, trwałe czyszczenie lampy dzięki opatentowanemu wirnikowi czyszczącemu zapewnia zawsze doskonałe promieniowanie UV. Zintegrowane magnesy chronią technologię filtrów przed osadzaniem się kamienia. Optyczna kontrola funkcji zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla oczu, a wyświetlacz funkcyjny na głowicy lampy pokazuje wszystkie funkcje żarnika. Praktyczna technologia szybkiego otwierania i zamykania lampy UVC ułatwia coroczne czyszczenie szkła kwarcowego lub wymianę żarnika. Oase Bitron C 36 W gwarantuje długa żywotność i niezmiennie dobrą moc promieniowania - a tym samym najlepsze wyniki.
Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000_picD Oase BioTec ScreenMatic² Set 40000_picE

 
Pompa filtracyjna Oase AquaMax Eco Premium 12000 z energooszczędnym silnikiem i możliwością transportu gruboziarnistych zanieczyszczeń do 11 mm jest idealna do Twojego oczka wodnego. Przy poborze mocy zaledwie 110 W pompa pracuje wydajnie i niezawodnie pompując wodę o objętości 12 000 litrów na godzinę. Niesamowita energooszczędna praca silnika AquaMax Eco Premium 12000 oszczędza energię elektryczną, a tym samym pieniądze. Ponadto urządzenie wyposażone jest w mechanizm ochronny w przypadku sucho-biegu czy zablokowania.
 

 

   Charakterystyka produktu   


  • Kompletny zestaw odpowiedni do stawów do 40 m³
  • Połączenie mechaniczno-biologicznego czyszczenia i efektywnej technologii UVC
  • Zawiera wydajną pompę filtrującą AquaMax Eco Premium 12000
  • Zawiera inteligentny filtr przepływowy BioTec ScreenMatic² 40000
  • Zawiera samoczyszczącą się lampę UVC Bitron C 36 W
  • Zawiera starter bakteryjny AquaActiv BioKick do wstępnego osadzenia się mikroorganizmów
  • Obsługiwany przez gwarancję czystej wody Oase
  • Szybka i łatwa konfiguracja

   Szczegóły techniczne   


Oase BioTec ScreenMatic² 140000_picF

 

   Części zamienne   


BioTec_tech1BioTec_tech2BioTec_tech3AquaMax Eco Premium_tech


Rozpiska szczegółowa do filtra: PDF Document
Rozpiska szczegółowa do pompy: PDF Document

 

   Do pobrania   


Instrukcja obsługi do filtra: PDF Document
Instrukcja obsługi do pompy: PDF Document
Instrukcja obsługi do lampy UVC: PDF Document
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.